PERSONEL BELGELENDİRME

Ulusal Yeterlilikler çerçevesinde; personel sınav ve belgelendirme süreçlerinin,akreditasyon kurallarına uygun, tarafsız şekilde gerçekleştirilmesi ve sürdürülmesi için deneyimli kadromuz ve teknik altyapımız ile kurumsal/güvenilir marka olmak yolunda hızla ilerliyoruz. Sadece talepleri karşılamak değil, mesleki belgelendirme sürecinin önemi konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyor, belgelendirdiğimiz her bir bireyinde aynı misyonu yüklenmesini bekliyoruz.
Çalışma hayatlarında bizi tercih eden başarılı bireylerin, meslekî kuralları eksiksiz bir biçimde tatbik edeceklerine, disiplinli bir yaklaşım benimseyeceklerine inanıyoruz.
Kaynakların verimli kullanıldığı, beklentileri karşılayan kaliteli ürün ve hizmetlerin uygun zamanda sağlandığı, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının engellendiği yakın bir gelecek içinüzerimize ciddî bir sorumluluğun yüklendiğinin farkındayız. İşte bu sorumluluk bilinci, tarafsız ve güvenilir hizmet verme misyonu ile taviz vermeden hareket edeceğiz.
Bu beyanımıza aykırı davranışlar içinde olduğumuzu düşünen her kurum ve kişinin eleştirilerini açık yüreklilikle değerlendirecek, hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek için çabalamaktan vazgeçmeyeceğiz.

Personel Değerlendirme Infografik
essay help
pay for essay
essay writer
custom writing
essay writing
Translate »